Aktuální verze Radan 2011 R2

Představujeme Vám novu verzi Radan 2011 R2, která přináší vylepšené funkce a zvyšuje tak flexibilitu při práci. Radan tak opět dokazuje rychlost vývoje a umění zakompilovat užidečné funkce do programu.

Hlavní novinky Radan 2011 R2 jsou:

CLS Licencování

V novém systému licencování je podporováno upozornění pro uživatele. Informace obsahují mnoho oznámení a text může být konfigurován pro každého uživatele zvlášť. V dialogovém okně je také možné zobrazit historii posledních zpráv.

2D import dat

Radan 2011 R2 umožňuje přesné převedení vrstev z DXF nebo DWG formátů. Pokud v Radan daná vrstva není nebo je specifická bude převedena pomocí konventoru do jiné vrstvy v Radan.

2D import

Rozložení dílu ze 3D

Radan 2011 R2 obsahuje nový upgrade jádra na R21 ACIS. Tato inovace umožňuje podporu Catia V5 a parasolid do verze radan 2011 R1 . Kromě těchto souborů Radan podporuje také Pro/E Wildfire 5.

Níže je uveden přehled podporovaných 3D typů souborů:

·  ACIS R21

·  IGES 

·  STEP

·  Autodesk Inventor 2011

·  SolidWorks 2011

·  Solid Edge v20

·  Parasolid v22

·  Catia V4 4.2.4

·  Catia V5 R20

·  Pro/Engineer Wildfire 5

·  Unigraphics NX5

 

Rozlození 3D dílu

Nové funkce v projektu

Nová verze Radan přináší větší kontrolu nad konkrétními díly a velikostmi tabule. Uživatel může vyloučit specifické položky z automatického nesting. Pro zajištění individuálních požadavků uživatelů je brána v úvahu možnost nastavit prioritu dílu.

Import 3D dat

Multi part

Radan 2011 R2 nabízí pokročilé funkce, které umožňují rozpoznat a použít více součástí symbolů v nesting. Stejné díly jsou přiřazovány k sobě, což přináší větší flexibilitu a kontrolu nad nesting a výrobou jako celek.

stejné díly v projektu

Zbytky

Radan 2011 R2 nabízí uživatelům stanovit pravidla v rámci systému s cílem zajistit dosažení maximálního využití tabule. Pokud to situace vyžaduje, může uživatel určit, aby byly zbytky pravoúhlé v automatickém vyskládání. Ve 2011 R2 může být aplikováno procento na hodnotu zbytků, tato hodnota představuje nejvyšší procentní podíl, který je uživatel připraven obětovat, pokud má dojít k pravoúhlým zbytkům.

zbytky

Natavení stroje

V nové verzi došlo ke zlepšení nastavení stroje, díky kterému ušetříte čas i peníze. 2011 R2 optimalizuje výběr nástroje, které zabraňují zbytečným výměnám. Radan 2011 R2 narostla flexibilita při nesting. Předchozí verze zastavili nesting  v případě, že počet nástrojů přesáhl počet stanic. V nové verzi systému upozornění obsluhu na skutečnost, že budou muset odstranit některé části před výrobou. Radan s tímto vývojem nekončí a dále připravuje vylepšení pro příští verze.

nastavení stroje

Ostatní vylepšení

Došlo k celkovému vylepšení infrastruktury Radan 2011, jako například:

Uprade na Visual Studio 2010

Nové ACIS Jádro

vylepšená infrastruktura
   

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon