Thermona

Český výrobce plynových kotlů Thermona, spol. s r.o. je na našem trhu již 20 let. Klade vysoký důraz na kvalitu v každém směru, a proto je nositelem certifikátu jakosti ISO 9001. V rámci modernizace kovovýroby bylo investováno do moderních CNC strojů. Tyto stroje vysekávají a tvarují plechové části kotlů na základě počítačového zpracování výkresové dokumentace v softwaru Radan - díky těmto investicím se přesnost a kvalita technologie výroby posunula do vyšší úrovně.

Vipax, a.s.

Firma Vipax se zabývá výrobou protipožárních dveří, požárních uzávěrů, revizních dvířek.  Stala se dodavatelem systémů požární ochrany PROMAT a dodává systémy protipožárního odvětrání. Produkty  firmy mají českou i slovenskou atestaci. Od svého zrodu prošla společnost velkým rozvojem. To potvrzuje i množství realizovaných zakázek. Součástí každého požárního uzávěru jsou platné atesty a certifikáty.

MORA MORAVIA, s.r.o.

Historie značky MORA sahá až do roku 1825, kdy Josef Zvěřina zakládá v Mariánském Údolí počátek hutní výroby, budování železárny a železné huti. V roce 1919 byla započata výroba prvních plynových přístrojů pro domácnost a od roku 1926 rozšířena na velké přístroje pro živnostníky (pečící skříně pro cukráře, kotle, udírny) atd., od téhož roku se začalo užívat nové logo MORA. V roce 1997 firma získala certifikát ISO 9001 systému řízení jakosti. Nyní svým zákazníkům MORA nabízí široký sortiment spotřebičů pro kuchyni: od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par, sporáky či vinotéku. Od roku 2010 používají technologové při výrobě spotřebičů MORA náš systém Radan k tvorbě programů pro jejich vysekávací lis značky Euromac.

Kovárna Vyprachtický

Významnou činnosti firmy je výroba ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických prvků dle daného projektu. Jedná se o konstrukce ocelových hal, ocelová schodiště a zábradlí, vrata a další různé konstrukční prvky. Dále se věnuje zakázkové a malosériové zámečnické výrobě. Je výrobcem revizních a protipožárních dvířek, dvířek pro HUP a plechových skříní pro elektrické rozvody. Vyrábí různé typy stožárů a držáků pro anténní a satelitní techniku.
Doplňkovým programem je kovářská výroba, která navazuje na dlouholetou tradici. Vyrábí kovaný nábytek, krbové nářadí, mříže, vrata, ploty a jiné.

 

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon