Thermona

Český výrobce plynových kotlů Thermona, spol. s r.o. je na našem trhu již 20 let. Klade vysoký důraz na kvalitu v každém směru, a proto je nositelem certifikátu jakosti ISO 9001. V rámci modernizace kovovýroby bylo investováno do moderních CNC strojů. Tyto stroje vysekávají a tvarují plechové části kotlů na základě počítačového zpracování výkresové dokumentace v softwaru Radan - díky těmto investicím se přesnost a kvalita technologie výroby posunula do vyšší úrovně.

Vipax, a.s.

Firma Vipax se zabývá výrobou protipožárních dveří, požárních uzávěrů, revizních dvířek.  Stala se dodavatelem systémů požární ochrany PROMAT a dodává systémy protipožárního odvětrání. Produkty  firmy mají českou i slovenskou atestaci. Od svého zrodu prošla společnost velkým rozvojem. To potvrzuje i množství realizovaných zakázek. Součástí každého požárního uzávěru jsou platné atesty a certifikáty.

MORA MORAVIA, s.r.o.

Historie značky MORA sahá až do roku 1825, kdy Josef Zvěřina zakládá v Mariánském Údolí počátek hutní výroby, budování železárny a železné huti. V roce 1919 byla započata výroba prvních plynových přístrojů pro domácnost a od roku 1926 rozšířena na velké přístroje pro živnostníky (pečící skříně pro cukráře, kotle, udírny) atd., od téhož roku se začalo užívat nové logo MORA. V roce 1997 firma získala certifikát ISO 9001 systému řízení jakosti. Nyní svým zákazníkům MORA nabízí široký sortiment spotřebičů pro kuchyni: od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par, sporáky či vinotéku. Od roku 2010 používají technologové při výrobě spotřebičů MORA náš systém Radan k tvorbě programů pro jejich vysekávací lis značky Euromac.

Kovárna Vyprachtický

Významnou činnosti firmy je výroba ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických prvků dle daného projektu. Jedná se o konstrukce ocelových hal, ocelová schodiště a zábradlí, vrata a další různé konstrukční prvky. Dále se věnuje zakázkové a malosériové zámečnické výrobě. Je výrobcem revizních a protipožárních dvířek, dvířek pro HUP a plechových skříní pro elektrické rozvody. Vyrábí různé typy stožárů a držáků pro anténní a satelitní techniku.
Doplňkovým programem je kovářská výroba, která navazuje na dlouholetou tradici. Vyrábí kovaný nábytek, krbové nářadí, mříže, vrata, ploty a jiné.

 

 Novinky

RADAN 2017 SU1

Právě vychází nová verze RADAN 2017 SU1.

 

SpaceClaim 2017.1

Vyšla nová verze SpaceClaim 2017.1, která přináší řadu vylepšení! Zejména např. možnost ukončit sražení na hraně, možnost přesunout táhlo posunu na kvadranty kružnice, vytváření nelineárních lemů na plechových součástech, vylepšení práce při výběru plošek STL modelu, nové výplně pro 3D tisk.

 

Akce a veletrhy

MSV 2017 Brno


09.10. - 13.10.2017
Mezinárodní strojírenský veletrh

Výstaviště Brno
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon