VERO SOFTWARE

Profil společnosti

Vero Software je světový leader na poli vývoje CAD/CAM aplikací s prokazatelnými úspěchy v oblasti dodání a implementace produktů. Vero vyvíjí a dodává software pro počítačový návrh produktů a tvorbu výrobních procesů. Poskytuje řešení pro plánování výroby, strojní obrábění, zpracování plechů, zpracování kovů, obrábění kamene a dřevařský průmysl. Vero zahrnuje světově známé značky produktů jako EdgecamAlphacam, Cabinet VisionMachining STRATEGIST, PEPS, Radan, SMIRT a VISI spolu s MRP systémem pro materiálové plánování Javelin. Navzdory různorodosti oblastí uplatnění mají tato řešení jedno společné: cílem je neustálé zvyšování efektivity výroby a velký přínos pro provozy, kde jsou tato řešení aplikována.

Vero Software má přímé zastoupení ve Velké Británii, Itálii, Francii, Japonsku, USA, Brazílii, Nizozemsku a Číně. Dodává produkty skrze plně vlastněnou síť dceřiných společností a výhradních prodejců s více jak 135 000 instalovanými licencemi celosvětově.
Portfolio produktů Vero Software cílí na celosvětovou poptávku CAD/CAM/CAE technologií s rozmanitými výrobními postupy. Portfolio zahrnuje software pro konstrukci a výrobu, který se úzce zaměřuje na různá klíčová odvětví strojního průmyslu, jako je například výroba forem a zápustek. Funguje na základě znalostí specifických výrobních procesů umožňujících konstruktérům a technologům vyvíjet komplexní produkty v krátkém časovém úseku s využitím CAD/CAM systému. Tím, že Vero Software pokrývá řešení všech nezbytných kroků pro vývoj produktu od jeho návrhu, přes analýzu a obrobení až po jeho sestavení, je jedinečným partnerem pro dodání komplexní technologie pro strojírenskou výrobu.

Na trhu softwaru pro třískové obrábění dodáváme software Edgecam, který kombinuje sílu sofistikovaného výpočtu a tvorby drah nástroje s načítáním CAD dat bez ohledu na to, ve kterém CAD softwaru byla vytvořena. Napříč mnoha odvětvími průmyslu po celém světě Edgecam stabilně generuje vysoce kvalitní dráhy nástrojů, jež v důsledku vedou k razantnímu nárustu efektivity výroby. Od verze 2012 R1 je produktivita Edgecam umocněna novou hrubovací strategií Waveform, která dokáže zkrátit výrobní čas až o 80 % a zároveň zvýšit životnost použitých nástrojů i obráběcích strojů samotných.
Alphacam je leaderem na trhu CAM řešení pro obrábění dřeva, kamene a kompozitních materiálů. Pomocí Alphacam lze programovat 2 až 5osé stroje. Za vývojem Alphacam stojí profesionálové s důrazem na poskytování efektivity, spolehlivosti a flexibility uživatelům Alphacam. 
Ve světě zpracování plechů je materiálové využití nejvyšší prioritou. Radan maximalizuje využití materiálu a razantně snižuje výrobní náklady, a to především díky sofistikovanému nestingu. Radan je ustáleným leaderem na trhu umožňujícím základní operace jako prostřihování, tažení, vyskládání dílců na tabuli plechu (nesting) a ohýbání, jež jsou nezbytné při navrhování a výrobě plechových dílců.
Cabinet Vision je unikátní řešení pro ty, kteří se zabývají výrobou dřevěného nábytku. Naše produkty umožnují výrobcům nábytku a kuchyňských linek plně automatizovat a integrovat jejich návrhy (design) do výrobního procesu, čímž nesmírně šetří čas, eliminují potenciální chyby a zvyšují jejich produktivitu.


Naše společnost pevně věří, že kroky ke zvýšení produktivity vedou skrze plné porozumění specifickým procesům od návrhu po výrobu produktů, jež jsou implementovány do našeho softwaru. Ojedinělý způsob, jakým lze skupinu našich softwarových řešení integrovat do výrobních procesů, nám umožňuje pracovat blíže k našim zákazníkům a vybírat pro ně to pravé řešení pro jejich podnikání. Produkty Vero Software jsou základem úspěchu tisíce zákazníků po celém světě, od malých nástrojáren až po velké provozy napříč celým spektrem výrobního průmyslu.

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon