Radan v leteckém průmyslu

U výroby dílů pro obranu, civilní letectví a kosmický výzkum se vyžaduje nejvyšší kvalita výrobků splňující nejpřísnější normy. Software Radan nabízí pro tento průmysl celkové řešení s přesnou a  efektivní výrobou komponentů od návrhu až po výrobu.

Radan zajišťuje  2D a 3D navrhováním, děrováním, profilováním, ohýbáním a nadstandardní rozmístěním dílů na plechovou tabuli.

 V systému Radan jsou díly letadla navržena. Při vývoji a výrobě je snahou snížit nálady a čas spojený s výrobou. Díly jsou často vyráběny z velmi drahých a tvrdých materiálů jako je například titan, takže případné chyby ve výrobě jsou velmi nákladné. Radan umožňuje výrobcům vytvářet díly ekonomicky, s maximálním využitím materiálu  a spolu s produktivní výrobou dochází k významným úsporám nákladů.Novinky

RADAN 2017 SU1

Právě vychází nová verze RADAN 2017 SU1.

 

SpaceClaim 2017.1

Vyšla nová verze SpaceClaim 2017.1, která přináší řadu vylepšení! Zejména např. možnost ukončit sražení na hraně, možnost přesunout táhlo posunu na kvadranty kružnice, vytváření nelineárních lemů na plechových součástech, vylepšení práce při výběru plošek STL modelu, nové výplně pro 3D tisk.

 

Akce a veletrhy

MSV 2017 Brno


09.10. - 13.10.2017
Mezinárodní strojírenský veletrh

Výstaviště Brno
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon