Radan v leteckém průmyslu

U výroby dílů pro obranu, civilní letectví a kosmický výzkum se vyžaduje nejvyšší kvalita výrobků splňující nejpřísnější normy. Software Radan nabízí pro tento průmysl celkové řešení s přesnou a  efektivní výrobou komponentů od návrhu až po výrobu.

Radan zajišťuje  2D a 3D navrhováním, děrováním, profilováním, ohýbáním a nadstandardní rozmístěním dílů na plechovou tabuli.

 V systému Radan jsou díly letadla navržena. Při vývoji a výrobě je snahou snížit nálady a čas spojený s výrobou. Díly jsou často vyráběny z velmi drahých a tvrdých materiálů jako je například titan, takže případné chyby ve výrobě jsou velmi nákladné. Radan umožňuje výrobcům vytvářet díly ekonomicky, s maximálním využitím materiálu  a spolu s produktivní výrobou dochází k významným úsporám nákladů.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon