Radan v leteckém průmyslu

  • 2D Design a kreslení poskytuje uživatelům komplexní řešení pro přípravu a manipulaci s 2D výkresy a geometrie. S mnoha pokročilými funkcemi a snadného uživatelského rozhraní je Radraft flexibilní a cenově příznivý software, který bude splňovat vaše požadavky technického kreslení.
  • 3D Vytváření modelu nabízí automatické skládaní/rozvin v rámci aplikace Radan nebo importovaných souborů z CAD systémů. Radan je založen na modelování ACIS, kdy máme pevné jádro s využitím parametrizace. Radan 3D poskytuje flexibilitu a jedinečné kresleni metodou 2D ke 3D je vysoce flexibilní pro vytváření 3D objektů. Mimo jiné Radan 3D umí  importovat řadu formátů včetně SolidWorks, Inventor,  Catia V4 & V5, SAT, IGES a Parasolid. 
  • CNC Profilování a Vysekávání - Jedná se o Radan 2D design a CAM moduly CNC vysekávání, profilování nebo kombinace těchto dvou technologií s vysokým stupněm automatizace. Radpunch a Radprofile vytváří maximální produktivitu pro vaše technology a obráběcí stroje.
  • CNC Ohýbání - Radbend CNC je komplexní řešení pro programování CNC ohraňovacích strojů. Díky tomuto programu je možné připravit program mimo stroj a snížit neproduktivní čas stroje. V programu lze plně využít 3D modelovou simulaci s detekcí kolize při ohýbaní, aby byla zajištěna bezzmetkovitá výroba hned od prvního kusu a nemusel se program dále upravovat.
  • Automatické vyskládání dílců na tabuli - Radnest vytváří hnízda pro každý stroj zvlášť, vybírá optimální využití materiálu z různých zásob velikosti plechů a využívá maximálního výkonu stroje pro jednotlivé operace. Radnest přináší zvýšení využití plechových tabulí a tím je docíleno značné úspory materiálových nákladů.
  • Manažer dokumentů -V dnešní době je potřeba poskytovat svým zaměstnancům včasné a přesné technické informace. Tyto rychle dodané informace jsou důležité k udržení výhody před konkurencí a také ke zvýšení efektivity. Radan vyvinul Radwiew, který poskytuje svým uživatelům efektivní přístup k elektronické podobě výkresů a poskytuje řešení pro bezpapírové výrobní prostředí. Radview obsahuje  komplexní vyhledávač a datové propojení s ostatními CAD/CAM systémy.

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon