Radan ve stavebnictví

 

Střešní a obkladové systémy

Pro opláštění a zastřešení objektu je velmi složité navrhnout a vyrobit díly. Sofware radan nabízí účinnou metodu s kompletním řešením a umožňuje efektivně vytvářet díly od návrhu až po výrobu. Radan zajišťuje  2D a 3D navrhování, děrování, profilování, ohýbání a nadstandardní rozmístění dílů na plechovou tabuli. Tyto aplikace umožňují společnostem efektivně vytvářet díly, jako jsou okapy, odvodové vodní kanály, podhledy a další.

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon