Radan a jeho využití ve vzduchotechnice

 

Snadná výroba komponentů pro vzduchotechniku

Ze zkušenosti víme, že jen velmi zřídka kdy jsou dva stejné požadavky pro výrobu. To znamená, že se jedná o kusovou výrobu jednotlivých dílů a je velmi důležité vytvořit systém, který bude efektivní a schopný porazit konkurenci. Raduct nabízí řešení tohoto problému jednoduše, efektivně se zaručenou přesností výroby.

Software Raduct je možné integrovat s ostatními moduly Radan. Při této integraci je možné poskytnout snadný návrh a výrobní postup, přestože se jedná o složitý proces. Raduct je schopen čerpat z rozsáhlé knihovny standardních modelů, které lze upravit tak, aby splňovali Vaše požadavky, a díky tomu zajišťují snadnou tvorbu komponentů.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon