Radan a zakázková výroba

 

Zakázková výroba se musí umět rychle přizpůsobit měnícímu se trhu. S vývojem trhu někteří zákazníci odcházejí a objevují se zcela noví zákazníci. Software radan poskytuje výrobcům pro zakázkovou výrobu celkové řešení od návrhu po výrobu dílů. Radan zajišťuje  2D a 3D navrhováním, děrováním, profilováním, ohýbáním a nadstandardní rozmístěním dílů na plechovou tabuli.

 Radan umožňuje výrobcům efektivně vytvářet díly z plechového materiálu a zároveň zvyšovat produktivitu a využití materiálu,  všechny tyto faktory vedou k výrazným úsporám nákladů.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon