Školení CAD/CAM software

NEXNET, a.s. nabízí komplexní školení, díky kterému budete moci využívat Váš CAD/CAM software skutečně efektivně. Ať jste velká či menší firma, ať už jsou Vaše technické požadavky a nároky jakékoliv, poskytneme Vám takový vzdělávací program, který Vám umožní maximalizovat přínos Vaší investice do CAD/CAM software.

Každé školení probíhá od 8:00 do 16:30 hod. s ohledem na dokončení probíraného tématu. Učivo je rozděleno do tématických celků, které jsou proloženy přestávkami. Ke školení si může zákazník přívézt vlastní výkresovou dokumentaci nebo CAD modely. Obsah školení pak zaměřujeme dle přesných požadavků.

Abychom Vám mohli vyjít vstříc s termínem školení, doporučujeme podávat žádosti s dostatečným předstihem.

Kde se školí?

Naší filozofií je poskytnout zákazníkovi veškeré potřebné znalosti k tomu, aby mohl software přesně nastavit a přizpůsobit svým potřebám a využít tak jeho přínos v maximální možné míře. Abychom uspokojili náročné požadavky našich zákazníků, máme dve plně vybavené učebny. Je jen na Vás, kde se chcete školit!

Nabízíme školení ve vlastních prostorách ve Zlíně, Brně a Uherském Brodě.

Učebny ve Zlíně a Brně mají kapacitu pro 4 posluchače, učebna v Uherském Brodě pro 8 posluchačů. Učebny jsou klimatizovány a vybaveny moderními pracovními stanicemi DELL. V průběhu školení je k dispozici káva, čaj, studené nápoje.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit i ubytování za zvýhodněné ceny.

V případě zájmu nabízíme školení u zákazníka.

Pro více informací nebo objednávky školení kontaktujte naše technické oddělení.

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon